Разговор:Викиизвор:Портал на заедницата

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Недостасуваат страници[уреди]

Здраво. Недостасуваат првите неколку страници од овој PDF:

file:За македонските работи- Крсте Петков Мисирков.pdf

Kwamikagami (разговор) 02:01, 1 август 2022 (CEST)Одговори[одговори]