Корисник:MacedonianBoy: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
тест
Нема опис на уредувањето
(тест)
<div style="font-family: Century Gothic;font-size:16px;padding: 8px;background: #FFFACD; color: #00416A; border: 2px solid red;-moz-border-radius: 20px;">
{{User:Hersfold/StatusTemplate}}
 
{{Администратор}}
{{Babel

Прегледник