Корисник:MacedonianBoy

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
MacedonianBoy
mk Корисникот зборува македонски како мајчин јазик.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
„За македонцките работи“
За мене
Македонски: Іас сум MacedonianBoy, администратор на Викиизвор и Википедиіа на македонски іазик.
English: I am MacedonianBoy, an administrator on the Macedonian Wikipedia and Wikisource.
Придонеси
Тука можете да ги видите моите придонеси на Викиизвор.
Никола Стоіаноски