Разговор:Проштавање – Кочо Рацин

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Пренасочување[уреди]

Ја има ова песна на викиизвор и овде: Бели Мугри/ Проштавање. Треба да се спојат, барем јас така мислам (Zdravko (разговор) 12:50, 4 септември 2016 (CEST))