Разговор:Народе Македонски

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Cscr-featured.svg Оваа статија е избрана статија на Викиизвор на македнски јазик. Таа ги задоволува соодветните критериуми и со согласност од Вики-заедницата беше избрана за една од најдобрите статии на Викиизвор на македонски јазик. Доколку сакате нешто да дополните или промените во истата, слободно направете го тоа.