Разговор:Македонско девојче

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оваа статија е избрана статија на Викиизвор на македнски јазик. Таа ги задоволува соодветните критериуми и со согласност од Вики-заедницата беше избрана за една од најдобрите статии на Викиизвор на македонски јазик. Доколку сакате нешто да дополните или промените во истата, слободно направете го тоа.


Започнете разговор за Македонско девојче

Започни разговор