Корисник:Bjankuloski06

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво! Јас сум Б. Јанкулоски, администратор на македонската Википедија, каде сум најактивен. Слободно обратете ми се на тамошната страница за разговор.