Придонеси на корисникот Kolega2357

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Оваа сметка е глобално заклучена. Повеќе информации ќе најдете во подробностите за глобалната сметка.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

18 ноември 2013

  • 20:4720:47, 18 ноември 2013 разл истор +1.838 с Корисник:Kolega2357r2.7.5) (Робот: Додава ar, as, az, be, bg, bn, br, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, eo, es, et, fa, fi, fo, fr, gl, gu, he, hr, hu, hy, is, it, ja, kn, ko, la, li, lt, ml, mr, nl, no, pl, pt, ro, ru, sa, sah, sk, sl, sr, sv, ta, te, th, tr, u... тековно

17 ноември 2013