Предлошка:User

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

[[User:{{{1}}}|{{{1}}}]] ([[User talk:{{{1}}}|talk]] • [[Special:Contributions/{{{1}}}|contribs]])