Корисник:James500

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
en-N This user has a native understanding of English.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
Корисници по јазик