Категорија:Корисник zh-Hans

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Корисниците во категоријава укажуваат познавање на јазикот „поедноставен кинески“.

Страници во категоријата „Корисник zh-Hans“

Оваа категорија содржи само една страница.