Корисник:MacedonianBoy: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
:[http://toolserver.org/~soxred93/pcount/index.php?name=MacedonianBoy&lang=mk&wiki=wikisource Тука] можете да ги видите моите придонеси на Викиизвор.
 
<center><big><big><font face="Monotype Corsiva">Никола <sup>Стоіаноски</sup></font></big></big></center>

Прегледник