Корисник:MacedonianBoy: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
;За мене
 
:'''Македонски''': Іас сум MacedonianBoy, администратор на Викиизвор и [http://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA:MacedonianBoy Википедиіа] на македонски іазик.
:'''English''': I am MacedonianBoy, an administrator on the Macedonian [http://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA:MacedonianBoy Wikipedia] and Wikisource.
 
;Придонеси

Прегледник