Корисник:MacedonianBoy: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Администратор}}
{{Babel
|mk
}}
[http://mk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA:MacedonianBoy Админ на македонската Википедиіа и македонскиов Викиизвор, за повек’е информации видете таму]
 

Прегледник