Предлошка:Заглавје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| style="width:20%; text-align:right;font-size:1em; font-family:Candara;" | {{{следна|}}}
|}
{| style="width:100%; border: 1px solid #ADA; background:#fAfAff; font-size:1em;font-family:PalatinoBookman LinotypeOld Style;"
|-
| style="width:100%; border-bottom:1px solid #A88; font-size:1em; font-family:Candara;"|{{{забелешки|}}}

Прегледник