Предлошка:Заглавје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{| style="width:100%; border: 1px solid #ADA; background:#fAfAff; font-size:0.9em;"
|-
| style="border-bottom:1px solid #A88|{{{забелешки|}}}
|-
|{{{текст|}}}

Прегледник