Предлошка:DoubleHeightRow

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Add vertical space to a page.

[Уредување на податоци за предлошки]

Предложни параметри

ПараметарОписТипСтатус
heightheight 1

line height

По основно
2em
Пример
1.5em
Низанезадолжително