Корисник:Raso mk

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Јас сум тој истиот од Македонската википедија!                 (O O)
      +-------------oOO------(_)-----------------------+
      |           Здраво           | 
      |          Македонијо          |
      +-------------------------------oOO--------------+
                |__|__|
                 || ||
                ooO Ooo