Викиизвор:Барање за банирање корисник

Од Wikisource
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ова е страна за барање на банирање на одреден корисник. Администраторите или Вики Заедницата одлучуваат за резултатите на барањето.

Барање[уреди]

Видете исто така[уреди]